Hakkımızda

ŞelaleWeb, Web Yazılım, Web Tasarım ve Web Hosting hizmetleri sağlamaktadır.

İlk olarak NetteYerim adıyla kurulmuş olan ŞelaleWEB, sunduğu internet hizmetlerinde benzersiz ek hizmetler ve teknik desteği ile sektörde isim yapma çabasında olan bir kuruluştur. Sektörün farklı alanlarında uzun yıllar çalışmış alanında uzman kişilerden oluşmuş firmamız, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermek ve çözüm üreticisi olarak, isteklere uygun servisler yaratmak, müşteri odaklı bir yapıda çözümler sunmak ve ayrıca fiyat / performans konusunda her zaman alternatifsiz olmayı ilke edinmiştir.

Pazarda rakiplerinden farklı bir çalışma anlayışına sahip ŞelaleWEB, ülkemizde müşteri memnuniyeti oranı en yüksek olan bilişim şirketleri arasında yer alır. Dallarında uzmanlık sahibi ekibimiz sayesinde özellikle hosting hizmetinde tam yönetimsel destek ile verilen hizmetin sonrasında hizmeti kullanabilmek için farklı yerlerden danışmanlık hizmeti almanıza veya ek personel çalıştırmanıza gerek kalmayacaktır. Dünyaca ünlü birçok yazılım şirketi ile iş birliğinde olan ŞelaleWEB, ihtiyaç duyduğunuz yazılımları en ekonomik biçimde sizlere sağlayarak yatırım maliyetlerinizi ve giderlerinizi minimuma indirmektedir.

Geçmişten bugüne alanımız ve hizmet detaylarımızın büyümesindeki tek neden memnun müşterilerimizin bize duydukları güven ve bağlılığıdır. Müşterilerimizin memnuniyeti bu yüzden bizim için ön planda gelmektedir. Bunun bilincinde olarak size her zaman daha farklı, daha yeni hizmet ve teknolojileri sunmak adına çalışıyoruz. İnternetin sayısız olanaklarından, sınırsız biçimde faydalanmanızı sağlamak ve ihtiyaç duyabileceğiniz tüm internet hizmetlerini ekonomik, güvenli ve hızlı bir şekilde sizlere sunmak adına sizin yerinize çalışmaktan mutluluk duyuyoruz.

Saygılarımızla...
ŞelaleWEB INT. Hizmetleri