Neden ŞelaleWEB

ŞelaleWeb, Web Yazılım, Web Tasarım ve Web Hosting hizmetleri sağlamaktadır.

ŞelaleWEB İnternet Hizmetleri ile hazırlatacağınız web siteniz Türk Ticaret Kanunu'nun gereklerine %100 uygun olacaktır. 7/24 Telefon Desteği, Yerinde Bakım Hizmetleri, Site Kullanım Eğitimi hizmetlerimizden ücretsiz olarak faydalanabileceksiniz. Detaylar için lütfen sitemize giriş yaparak Destek Talebi oluşturunuz.

S: Ben bilgisayar konusunda o kadar tecrübeli değilim o zaman ne olacak ?
C: Hazırladığımız siteler bilgisayarı kapatıp açabilen herkesin yönetebileceği şekilde olduğundan ilk olarak gözünüzde büyütmemenizi tavsiye ediyoruz. Siteniz ile ilgili olan eğitimi gerek bireysel olarak bilgisayar başında, gerek uzaktan bağlantı ile, gerekse çevirimiçi dersler ile sağlıyoruz.
S: Yanlış birşey yaparsam sitem bozulursa ?
C: Siteleriniz periyodik olarak yedeklenmekte ve yedekleriniz ŞelaleWEB güvencesinde saklanmaktadır. Herhangi bir sorun halinde bize ulaştığınızda sitenizin son yedeğinin kurulmasıyla birkaç dakika içerisinde siteniz tekrar yayına devam edecektir.
S: İçerik girişini benim mi yapmam gerekiyor ?
C: Etik olarak bu sizin sorumluluğunuzda olan birşeydir. Fakat senelik barındırma hizmeti ücretinize çok düşük bir miktar ilave edilerek sitenizin içerik ekleme işleri de tarafımızca yapılmaktadır.
S: Sitemin bilgileri ne olacak ilk seferden sonra sürekli sizinle mi çalışmam gerekecek ?
C: Siteniz ile ilgili tüm şifre ve bilgileriniz tarafımızca size iletilmiş olacağından istediğiniz takdirde başka firmalar ile çalışabilir, sitenizin en son yedeğini talep edip sitenizi firmamızdan taşıyabilirsiniz.
S: Bilgilerimin güvenliğinden nasıl emin olacağım ?
C: Bilgilerinize sadece sizin kullanıcı panelinizden erişilebilir ve kayıp vs. halinde sadece size teslim edilir. Üçüncü bir kişiye yedek, şifre, bilgi takdimi hiçbir takdirde gerçekleştirilmez. Bilgilerinin başkasıyla tarafımızca paylaşıldığını ispat eden müşterimiz o yılki senelik ödeyeceği ücretten muhaf tutulur, ödemesini gerçekleştirmişse o yıla ait ücreti geri iade edilir. 

ŞelaleWEB İnternet Hizmetleri olarak oluşturduğumuz kişisel/kurumsal web siteleriniz kolay kullanım ve müşteri memnuniyeti çerçevesinde hazırlanmaktadır. Sitenizin hem kullanıcılarınız hem sizin için kolay kullanılabilmesi için elimizden geleni yapmaktayız. Sizin için hazırladığımız sitenizin kontrol paneli bilgileriyle tüm işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Bilgisayarı açıp kapatabilen, bilgisayar kavramının anlamını bilen herkes hazırladığımız sayfaları yönetebilmektedir.

Yönetim panelinizden;
*Logo değiştirme,
*Site ayarları düzenleme,
*İletişim bilgisi güncelleme,
*Yöneticileri düzenleme,
*Sayfa ve duyuru işlemleri,
*Kullanıcıların yolladığı iletişim formlarını görüntüleme silme vs. birçok işleminizi bir tık ile başarabilirsiniz.